TOP-PLANT

TOP – PLANT Gospodarstwo Ogrodnicze Krzysztof Woroch to znana firma rodzinna, sprzedaż sadzonek truskawek jest istną pasją i przyjemnością.

Ojciec, matka, dzieci i lojalni pracownicy z przyjemnością wykonują swoją pracę, która przekłada się na jakość produktu oraz wygodną współpracę z klientami. Firma oferuje sadzonki najwyższej jakości, dostępne w różnych odmianach tego owocu. TOP – PLANT wystrzega się niekwalifikowanego materiału nasadzeniowego tak aby klient miał pewność zakupu sadzonek najwyższej jakości. Kupując sadzonki u tego producenta, masz pewność, że są one zdrowe, bezpieczne i nieuszkodzone.

TOP – PLANT znajduje się pod stałym nadzorem Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa i jest wpisana do Rejestru Szkółkarzy co jest dodatkowym atutem tego przedsiębiorcy. Firma ta charakteryzuje się najwyższymi standardami pracy i obsługi klienta. Zapoznaj się z pełną ofertą i odwiedź oficjalną stronę internetową. Skontaktuj się z nimi w razie jakichkolwiek pytań, na pewno uzyskasz odpowiednią pomoc i radę.

Dane kontaktowe:

ul. Floriana Krygiera 1, 71-001 Szczecin

(+48) 731 410 390

e-mail: hurt@sadzonki-truskawek.eu

http://sadzonki-truskawek.eu

[mappress mapid=”52″]