O Portalu

Portal Partnerstwa.pl stanowi wygodną, intuicyjną bazę firm, zajmujących się różnego rodzaju usługami dla biznesu. Firmy podzielone są w przejrzysty sposób na kategorie, ułatwiające znalezienie konkretnej usługi. Do opisu każdego przedsiębiorstwa dołączone są również dane kontaktowe, umożliwiające nawiązanie bezpośredniej współpracy.

Partnerstwa.pl ma na celu przybliżyć polskim inwestorom sylwetki uznanych w swojej branży podmiotów. Tym samym chcemy stworzyć dla polskich spółek płaszczyznę porozumienia, ułatwić im nawiązanie kontaktów biznesowych i wspierać rozwój polskiej branży usługowej i przemysłu.

Ponadto na stronie pojawiają się także liczne artykuły poświęcone zagadnieniom branży biznesu. Podpowiadamy, jak zorganizować szkolenie, o czym pamiętać szukając pracy – lub szukając nowego pracownika. Piszemy o tym, co dla kwestii współpracy biznesowej istotne, a także o tym, co pozwala stworzyć w miejscu pracy przyjazne warunki, sprzyjające rozwojowi kreatywności i inspirujące do wdrażania ambitnych projektów.