Paragona Polska

Szwecja, Wielka Brytania, Francja – są to kraje z najwyższymi zarobkami w sektorze medycznym. Specjaliści pracujący w placówkach mogą liczyć na dobre warunki pracy oraz godne zarobki, co przekłada się na ich jakość oraz poziom życia. Misją firmy Paragona jest stwarzanie możliwości pracy w takich warunkach dla zdolnych polskich lekarzy i osób z branży medycznej. Wystarczy złożyć podanie przez stronę internetową, aby grupa specjalistów znalazła odpowiednie miejsce pracy pod kątem posiadanych kwalifikacji.

Paragona współpracuje ze szpitalami z różnych krajów europejskich, takich jak:

  • Norwegia,
  • Szwecja
  • Wielka Brytania.

Posiadana wiedza oraz wieloletnie doświadczenie sprawiają, że przedsiębiorstwo bardzo dobrze rozumie potrzeby swoich kandydatów i na każdym kroku dba o ich interesy. Po znalezieniu odpowiedniej oferty pracy następuje okres przygotowawczy, który ma na celu zaznajomienie osoby bądź całej rodziny ze zwyczajami panującymi w dany miejscu oraz językiem.

Firma zatrudnia najlepszych nauczyciel, więc nauka języka obcego przebiega niezwykle sprawnie i efektywnie. Paragona jest mocno zaangażowana w stwarzanie dobrych warunków dla swoich podopiecznych – świadczy o tym duża aktywność w mediach i obecność na największych konferencjach w Europie.

Dane kontaktowe:

Al. Jana Pawła II 29, Atrium Plaza, lobby C

00-867 Warszawa

+48 22 653 66 80

e-mail: info@paragona.com

http://www.paragona.com/pl/strona-glowna

[mappress mapid=”43″]