Niezależny serwis Ford

Niezależny serwis pojazdów marki Ford umożliwia skorzystanie z profesjonalnych i kompleksowych usług każdemu właścicielowi pojazdu tej marki. Niezależnie od rocznika i modelu samochodu, każdy klient zostanie fachowo obsłużony. Na czas naprawy każdy może liczyć na możliwość skorzystania z samochodu zastępczego, a obecność wielu doświadczonych pracowników serwisu świadczących kompleksową obsługę nie będzie trwał długo. Serwis dysponuje odpowiednio wyposażonymi stanowiskami naprawczymi oraz nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi, dzięki którym możliwa jest naprawa lub praca zarówno z modelami samochodów pochodzących z rynku europejskiego jak i tych sprowadzanych z Ameryki.

 

Jakie usługi oferuje niezależny serwis Forda?

Serwisy samochodów Ford oferują szeroką gamę usług. Wśród nich znajduje się min wypożyczenie samochodów zastępczych, czyszczenie układu dolotowego, pełen serwis klimatyzacji czy zmiana oprogramowania sterownika. Kliencie najczęściej korzystają z usług takich jak dynamiczna wymiana oleju, czyszczenie układów zasilania, holowanie całodobowe czy montaż instalacji gazowej. Często wykupywane są także oryginalne części do samochodów marki Ford.

 

Na czym polegają najpopularniejsze usługi?

Montaż instalacji gazowej staje się coraz powszechniejszy. Dobranie instalacji, wykonanie projektu wymaga wiedzy i doświadczenia fachowców. W serwisie Forda oprócz kompleksowej obsługi otrzymamy również możliwość pomocy pogwarancyjnej. Ponadto możliwe jest skorzystanie z płatności ratalnej co dodatkowo sprawi, że więcej osób będzie mogło skorzystać z oferty. Usługą, która często wykonywana jest przez serwis, jest dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów. Według standardów już po przejechaniu przez pojazd odległości powyżej 60000 km może nastąpić uszkodzenie skrzyni biegów. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń możliwa jest wymiana całego oleju za jednym razem. Serwisy Ford oferują również demontaż ukręconej świecy żarowej bez konieczności rozkręcania głowicy, co pozytywnie wpływa na czas wykonania naprawy i dodatkowo koszty stają się znacznie niższe.

 

Car SPA  – piękny wygląd i świetna sprawność.

niezależny serwis ford
Profesjonalne usługi na Śląsku, m.in. w Chorzowie, Katowicach itd, świadczy TimeCar.

Niezależne serwisy Forda oferują także szeroki wybór usług związanych z pielęgnacją samochodów.  Wśród ofert znajdziemy czyszczenie wnętrza, odświeżanie i pranie tapicerek, polerowanie lakieru, zabezpieczanie felg czy nakładanie wosków. Serwisy oferują również tzw. car detalinig, który jest zoptymalizowanym i kompleksowym procesem polegającym na renowacji i konserwacji pojazdu, zarówno w celu podniesienia walorów estetycznych samochodu oraz by przedłużyć jego sprawność. Auto detailing lub car detailing, może dotyczyć zarówno wnętrza pojazdu lub jego zewnętrznych elementów. Detailing wnętrza obejmuje czyszczenie i konserwację części pasażerskiej oraz bagażnika. Detailing zewnętrzny polega na oczyszczaniu karoserii, polerowaniu oraz konserwacji w trakcie której nakładany jest wosk.

 

Obsługa „door to door”, promocje i certyfikaty.

Każdemu z nas zależy na czasie. Dzięki możliwości obsługi typu „door to door” nie musimy tracić dnia na dojazd do serwisu. Fachowcy sami przyjadą do naszego miejsca zamieszkania i zabiorą pojazd do naprawy. Po ukończeniu całego procesu nasz samochód zostanie zwrócony we wskazane przez nas miejsce. Współpraca z niezależnymi serwisami Forda jeszcze nigdy nie była bardziej komfortowa i wygodna jak obecnie.

Warto również wiedzieć, że niezależne serwisy Forda często organizują promocje, chociażby z okazji zbliżających się świąt. Niekiedy dotyczą one pakietu kontroli stanu pojazdu lub konkretnych usług znajdujących się w ofercie. Niezależnie od tego czy skorzystamy z usług promocyjnych czy nie, możemy być pewni, że oddając swój samochód do niezależnego serwisu Forda możemy liczyć na doświadczonych fachowców, którzy swoje umiejętności zwiększają na szkoleniach oraz kursach.