Dział: Baza Firm

Paracross

kierowca C

Dane kontaktowe: Al. Jana Pawła II 29   00-867 Warszawa tel.: +48 22 653 66 85 e-mail: info@paracross.pl www: www.paracross.pl Opis: Paracross oferuje skuteczną pomoc w pośrednictwie pracy dla osób zainteresowanych wyjazdem do Anglii i pracą w charakterze kierowcy CE. Praca tego typu

Bidony sportowe z nadrukiem – jak reklamować swoją firmę?

bidon z wodą

Od kilku lat, możemy dostrzec jak bardzo popularne stały się bidony. Niby zwykłe, niczym nie wyróżniające się pojemniki na wodę lub napoje, stały się niezbędnym do posiadania elementem każdego sportowca. Bidony są przeznaczone na wodę z owocami, na specjalny napój

ARGrent

argrent

Czy korzystałeś już kiedyś z wypożyczalni samochodowej? Jeżeli nie, zwróć uwagę na Argrent – wypożyczalnia z Bydgoszczy oferuje samochody dopasowane do potrzeb klientów – hatchbacki, sedany, limuzyny, a także auta dostawcze.

Porady prawne dla firm

kancelaria prawna katowice

Odpowiedź od radcy prawnego może nie wystarczyć i dobrze zdajemy sobie z tego sprawę. Wynika to z faktu, że radca radcy nierówny i nie zawsze jeden człowiek pomoże nam w różnych sprawach związanych z prawem. Przykładem może być rozwód. Tutaj

EUINP

EUINP

Europejski Indeks Pracowników to świetna inicjatywa, która w niedługim czasie zrewolucjonizuje organizację Human Resources w Polsce.

Clean Med

Clean Med to firma dystrybuujaca  sprzęt z zakresu AGD, w szczególności chemię gospodarczą , sprzęt i maszyny  do sprzątania. Profesjonalne usługi na najwyższym poziomie czynią firmę Clean Med konkurencyjną na rynku branży sprzątającej.

Remed

Remed

Remed to wrocławska przychodnia rehabilitacyjna. Świadczone są tam zabiegi trakcji kręgosłupa, kinezyterapii, tapingu, magnetoterapii, laseroterapii, krioterapii, a także zabiegi leczenia światłem oraz dźwiękiem.

Visualside

Visualside-wizualizacje

Wizualizacje architektoniczne posiadają bardzo istotną siłę przekazu, która jest tak ważna w dzisiejszym świecie.

TOP-PLANT

Top Plant

TOP – PLANT Gospodarstwo Ogrodnicze Krzysztof Woroch to znana firma rodzinna, sprzedaż sadzonek truskawek jest istną pasją i przyjemnością.

KCM Clinic S.A.

W samym centrum dolnego śląska, mieści się jedna z najnowocześniejszych klinik w Polsce, która osiągnęła światowy poziom z zakresu usług medycznych.